Butterfly Montessori School - první stupeň ZŠ

„Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ dne 28. 5. 2018 od 16:00 do 18:00 hodin“

Video z Butterfly Montessori Zlín School TADY

HLEDÁME KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU PRO 1.STUPEŇ ZŠ. Pošlete prosím motivační dopis a CV na zuzana@montessori-zlin.cz. Děkujeme!

WE ARE LOOKING FOR ENGLISH SPEAKING MONTESSORI COLLEAGUE TO OUR ELEMENTARY 6–12 CLASSROOM TO ENRICH OUR TEAM Please sent motivation letter and CV to zuzana@montessori-zlin.cz. Thank you!

Montessori Zlín – základní škola a mateřská škola Motýlek, nám.T.G.Masaryka 588, 760 01 Zlín, IČ 02 747 499, tel.: 777 825 880

Cena měsíčního školného pro školní rok 2017/2018: 6500,– měsíčně

Školní vzdělávací program"Dáváme dětem křídla, aby mohly letět vlastní cestou" naší školy plně splňuje výstupy z RVP ZV a vychází z kurikula Montessori pedagogiky pro 6–12 let. Řídíme se mezinárodními standardy AMI Montessori (Association Montessori Internationale). Školní vzdělávací program „Dáváme dětem křídla, aby mohly letět vlastní cestou“ je k dispozici v kanceláři školy.

Dbáme na kulturu školy, přátelskou atmosféru a tolerantní klima celé školy, na osobní přístup, na dobré vztahy k lidem, živým bytostem, naší planetě a celému vesmíru.

Pomáháme každému dítěti rozvinout jeho maximální potenciál dle jeho schopností, tak můžou vedle sebe pracovat děti bez srovnávání, hodnocení, ponižování a povyšování na různé úrovni znalostí.

Jakou školu chceme pro naše děti?

PŘIJMEME UČITELKU